Hallo allemaal,

 

Vandaag was de eerste normale opkomst. We begonnen met openen en daarna gingen we in het bos een smokkelspel doen. Hierbij moest je zilverklompjes naar de overkant van het pad brengen, maar onderweg kon je door de douane worden getikt en gefouilleerd. Charlot had gewonnen door 9 zilverklompjes te verzamelen. Vervolgens gingen we thee drinken en kwam Suzanne nog even zodat we haar een afscheidscadeautje konden geven. Tijdens de thee namen we ook afscheid van Maaike en toen werden de rondes bekend gemaakt. Nadat iedereen een leuke naam had bedacht gingen we een bord schilderen met onze rondenaam erop. Hierna gingen we nog wat ideeën opschrijven voor het nieuwe seizoen en daarna gingen we sluiten.

 

Liefs Anne

 

Namens De Hippe Hertjes

Vind ons op Facebook
Volg ons op Twitter